Przedstawiciel Handlowy

Firma Natur Produkt Zdrovit działająca również na rynku pozaaptecznym - drogeryjnym poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis Stanowiska:

Wymagania: Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie promocja i sprzedaż produktów firmy na rynku.

Od kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej średniego wykształcenia;
  • doświadczenia w sprzedaży (na rynku regionu) minimum 1rok;
  • zdolności organizacyjnych;
  • kreatywności, samodzielności i komunikatywności;
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej rozwijającej się firmie;
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników;
  • samochód służbowy;
  • telefon;
  • pakiet socjalny.
  • Zainteresowanych prosimy o przysłanie życiorysu wraz ze zdjęciem w ciągu 7 dni na adres:

    E-Mail: handlowiec@labovital.pl

    Zapoznałem się z informacją