Magazynier

MIKROMA POLSKA S.A. z siedzibą we Wrześni jest spółką specjalizującą się w produkcji precyzyjnych części mechanicznych i elektromechanicznych dla przemysłu lotniczego, posiadającą certyfikaty ISO 9001 oraz AS/EN 9100.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis Stanowiska:

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa wózków widłowych;
  • załadunek i rozładunek towaru;
  • przyjmowanie i wydawanie towaru, paczek kurierskich;
  • wewnętrzny transport surowca/wyrobów gotowych;
  • pakowanie części do transportu;
  • zamawianie artykułów do pakowania;
  • aktualizacja wewnętrznych baz danych;
  • dbanie o porządek w magazynie;
  • praca w systemie jednozmianowym;
  • udział w drobnych pracach porządkowych i inwentaryzacyjnych.

Wymagania:

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w magazynie;
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej o profilu mechanicznym;
  • doświadczenie w pracy z komputerem;
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi;
  • sumienność i dyspozycyjność;
  • umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • wynagrodzenie podstawowe + premia;
  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazne warunki pracy.

Zgłoszenia zawierające CV ze zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail:  mikroma@mikroma.com

Zapoznałem się z informacją