Junior e-Commerce Account Manager

HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji - od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

Dla naszego Klientaszukamy kandydata na stanowisko:

Junior Key Account Manager e-Commerce
województwo: wielkopolskie

Zadania:

  • Zdefiniowanie i egzekucja strategii E-commerce dla partnerów biznesowych
  • Zbudowanie we współpracy z markami kontentu E-Commerce zdywersyfikowanego dla każdego Klienta
  • Zarządzanie budżetem i P&L Klientów e-mommerce
  • Negocjacje warunków handlowych mieszczących się w obrębie ustalonych budżetów
  • Zdefiniowanie strategii CRM w celu zdobycia nowych i lojalizowania obecnych Klientów
  • Podejmowanie wyzwań dążących do zwiększenia biznesu E-commerce: poszukiwanie dobrych praktyk na rynku, zgłębianie wiedzy o zachowaniach E-Klienta, monitorowanie konkurencyjnych marek w kanale.
  • Zbudowanie i utrzymanie efektywnych relacji z E-Klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu współpracą z Klientami e-Commerce na szerokim portfolio produktów
  • Atutem będzie znajomość branży FMCG / OTC
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Poczucie humoru i umiejętność zjednywania innych do swoich pomysłów

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku\
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • Koszyk benefitów socjalnych

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Opis Stanowiska:

Wymagania:

Zapoznałem się z informacją